Preamp Artec - Endpin Jack Preamp EPP-PZ & SF607

190 PLN
2010000001493
W magazynie
+
  • Pinterest

Preamp Artec - Endpin Jack Preamp EPP-PZ & SF607 - przedwzmacniacz do gitary akustycznej z pickupem Piezo

Pickup piezo z miniaturowym przedwzmacniaczem w gnieździe jack gitary. Znakomity wybór dla osób dysponujących skromnym budżetem i pragnących zamontować system nagłaśniający w sposób nieniszczący gitary.

Zasilanie baterią 9V. Pickup z przedwzmacniaczem łączy kabelek zakończony przez mini jack 2,5 mm.

Piezo Pickup SF-607

SF-607 to przetwornik piezo wykonany ze stopu zawierającego cyrkon i tytan. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości mechaniczne i elektryczne o niezwykle stabilnej skuteczności przekształcania drgań akustycznych na przebieg elektryczny. Cechuje go wysoka czułość i duża stabilność własności fizycznych. W celu zapewnienia zbalansowania głośności każdej ze strun jest zbudowany z sześciu odrębnych sensorów. Może być używany również do gitary akustycznej dwunastostrunowej.

Delikatną folię piezo chroni rynienka z brązu i niklu. Zapewnia przy tym dobrą przewodność elektryczną i ekranuje przed zakłóceniami elektrycznymi z zewnątrz. Kabelek łączący pickup z przedwzmacniaczem pokryto teflonową powłoką zapewniającą doskonałą izolację elektryczną. Ma on charakterystykę przenoszenia częstotliwości dobraną tak, aby nie zakłócała transmisji wysokich tonów.

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Wyprzedaż