Farra DIMINUTO 1/2 + Artec Endpin

Sugerowana cena sprzedaży: 430 PLN
377 PLN
Oszczędzasz: 53 PLN (12%)
W magazynie
+
  • Pinterest

Gitara klasyczna 1/2 Farra DIMINUTO z Artec Endpin Jack Preamp & SF617

Diminuto bez elektroniki kosztuje 570 zł więc dopłacasz za markową elektronikę wartą 190 zł tylko symboliczne 100 zł nie płacąc przy tym ani grosza za jej montaż. Taniej już się po prostu nie da! :)

Nazwa Farra DIMINUTO brzmi jak nazwisko pięknej kobiety. Wprawdzie ta gitara nie jest kobietą, ale to bez wątpienia prawdziwa hiszpańska piękność. Wszystkie gitary Farra łączy zasadnicza zaleta – dobre brzmienie przy bardzo korzystnej cenie. Instrumenty wybrzmiewają klarownie i donośnie. Farra DIMINUTO to idealna propozycja dla początkujących. Gitary te szczególnie często polecane przez nauczycieli, zapewniają dużą wygodę użytkowania i z pewnością nie zniechęcą stawiających swe pierwsze kroki gitarzystów podczas najtrudniejszego etapu nauki. Grę szczególnie ułatwia niska akcja strun, pozwalająca szybko pokonać bariery związane z manualną obsługą instrumentu.

Specyfikacja:

  • płyta wierzchnia: świerk
  • boczki: basswood
  • płyta spodnia: basswood
  • podstrunnica: klon
  • lakier: wysoki połysk
  • rozmiar: 1/2

Artec Endpin Jack Preamp & SF607

Pickup piezo z miniaturowym przedwzmacniaczem w gnieździe jack gitary. Znakomity wybór dla osób dysponujących skromnym budżetem i pragnących zamontować system nagłaśniający w sposób nieniszczący gitary.

Zasilanie baterią 9V. Pickup z przedwzmacniaczem łączy kabelek zakończony przez mini jack 2,5 mm.

SF-617 to przetwornik piezo wykonany ze stopu zawierającego cyrkon i tytan. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości mechaniczne i elektryczne o niezwykle stabilnej skuteczności przekształcania drgań akustycznych na przebieg elektryczny. Cechuje go wysoka czułość i duża stabilność własności fizycznych. W celu zapewnienia zbalansowania głośności każdej ze strun jest zbudowany z sześciu odrębnych sensorów. Może być używany również do gitary akustycznej dwunastostrunowej.

Delikatną folię piezo chroni rynienka z brązu i niklu. Zapewnia przy tym dobrą przewodność elektryczną i ekranuje przed zakłóceniami elektrycznymi z zewnątrz. Kabelek łączący pickup z przedwzmacniaczem pokryto teflonową powłoką zapewniającą doskonałą izolację elektryczną. Ma on charakterystykę przenoszenia częstotliwości dobraną tak, aby nie zakłócała transmisji wysokich tonów.

Uwaga! Regulacje gitary lub montaż elektroniki przeprowadzane we własnym zakresie mogą spowodować trwałe uszkodzenie instrumentu. Zalecamy korzystanie z naszej Pierwszej Pomocy Gitarowej.

Uwaga! W sezonie zimowym instrumentom muzycznym drewnianym przechowywanym w ogrzewanych pomieszczeniach zagraża nadmierne wysuszenie. Dbaj o instrument zgodnie z naszymi zaleceniami.

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Wyprzedaż