Artec Przetwornik Powierzchniowy Surface-Adhesive A1-P63

101 PLN
2010000014882
W magazynie
+
  • Pinterest

Artec Przetwornik Powierzchniowy Surface-Adhesive A1-P63

Artec to koreańska firma niezwykle zasłużona dla przemysłu muzycznego. Największe potęgi branży gitarowej zaopatrują się u tego producenta w pickupy, kontrolery i przedwzmacniacze opatrując je nastepnie swoim logo. Elementy wyprodukowane rękami koreańskich fachowców znajdziesz bez trudu w gitarach najbardziej znanych marek zaś pickupy, do gitar elektrycznych i akustycznych, są po prostu ich specialite de la maison!
 
Przetwornik Powierzchniowy Artec Surface-Adhesive A1-P63 to urządzenie do nagłaśniania gitar, mandolin czy ukulele. Z pełnym powodzeniem możesz go także użyć do nagłaśniania instrumentów smyczkowych lub perkusyjnych. Jest praktyczne i proste w użyciu gdyż w jedną chwilę przykleja się je do płyty wierzchniej nieniszczącą instrumentu modeliną. Znajduje zastosowanie na szkolnych prezentacjach lub innych okazjach kiedy nagłośnić trzeba szybko i skutecznie instrument akustyczny nie posiadający wbudowanego pickupa.
 
Surface-Adhesive A1-P63 posiada wyjście typu P63 tzn. ekranowany przewód o długości 1,5 m zakończony wtykiem jack.
 
Możesz przymocować do instrumentu Surface-Adhesive A1-P63 w sposób trwały korzystając z dostępnych na rynku klejów. Uzyskasz w ten sposób instrument elektroakustyczny z pickupem mikrofonowym.
 
Uwaga! Błędny montaż elektroniki nie pozwoli na pełne wykorzystanie jej możliwości. Prawidłowy montaż zapewni nasza Pierwsza Pomoc Gitarowa lub autoryzowany warsztat lutniczy.

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Wyprzedaż