Oszczędzasz 7%

Schertler DYN UNI przetwornik uniwersalny

Sugerowana cena sprzedaży: 1 900 PLN
1 767 PLN
Oszczędzasz: 133 PLN (7%)
2010000016749
W magazynie
+
  • Pinterest

Schertler DYN UNI

Uniwersalny przetwornik do instrumentów akustycznych

Schertler DYN UNI do skrzypiec i altówki to przetwornik najbardziej naturalnie przenoszący brzmienie instrumentu spośród dostępnych na rynku. Ze względu na dokładność reprodukcji dźwięku jest najczęściej wybierany przez realizatorów dźwięku przy nagrywaniu partii orkiestrowych w średnio głośnym otoczeniu.

DYN UNI idealnie sprawdza się w orkiestrze oraz podczas profesjonalnych sesji radiowych lub nagraniowych. Można go w bardzo prosty sposób przenosić pomiędzy instrumentami. Zapewnia neutralne brzmienie, pozbawione bezdusznej chropawości czy zniekształceń, z których „słyną popularne przetworniki piezoelektryczne.

Symetryczny sygnał wyjściowy o niskiej impedancji minimalizuje ryzyko wystąpienia przydźwięków i zakłóceń radiowych nawet przy zastosowaniu długich odcinków przewodów. Gniazdo XLR umożliwia bezpośrednie połączenie z mikserami i wyspecjalizowanymi przedwzmacniaczami.

Montaż i użytkowanie przetwornika Schertler DYN UNI są wyjątkowo proste i bezpieczne. Zestaw zawiera specjalną, lepką modelinę (obojętną chemicznie), która ułatwia jego montaż w instrumencie.

Ta wersja przetwornika nie wymaga zasilania typu Phantom.

Dodatkową modelinę do montażu można kupić TUTAJ.

 

Produkt jest dostępny na naszym magazynie zewnętrznym. Wysyłka po 4 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty. 

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Wyprzedaż